• DOLAR
  5,9168
  %-0,02
 • EURO
  6,5666
  %-0,05
 • ALTIN
  296,87
  %-0,26
 • BIST
  7,6985
  %-0,01
Donan Hafik Gölünde ilginç manzaralar ortaya çıktı

Donan Hafik Gölünde ilginç manzaralar ortaya çıktı

Sivas’ı etkisi altına alan ve hem trafiği, hem de insanların hayatını felce uğratan kar yağışı Hafik Gölünü de vurdu. Tamamı donan gölde çok güzel bir manzara ortaya çıktı.

Her yıl büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan turistik mekanlardan biri olan Hafik Gölü şu anda gezilmekten çok görülecek bir mekana dönüştü. Hava sıcaklığının – 10 derece civarında olduğu bu bölgede gölün tamamı donunca buz pistine benzeyen bir görüntü ortaya çıktı. Bazıları göl için kartpostal fotoğrafı benzetmesini yaptı ve bu güzel manzaranın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hafik Gölünün donmasıyla ilgili yapılan açıklamada gölün üzerinde oluşan buz tabakasının 10 cm. civarında olduğu belirtildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir