• DOLAR
  5,9229
  %-0,20
 • EURO
  6,5678
  %-0,21
 • ALTIN
  296,30
  %-0,37
 • BIST
  7,7734
  %0,39
Güvenlik teknolojilerinde büyük yenilikler

Güvenlik teknolojilerinde büyük yenilikler

İnsan hayatında güvenlik denildiğinde akla pek çok sistem gelmektedir. Bu sistemler insanların yaşamların koruma adına hazırlanmaktadır. Güvenlik teknolojileri konusunda hizmet veren Trimbox ürünlerinin CEO’su Evren Yurttaş son dönemlerde güvenlik teknolojilerine yenilerinin eklendiğini söyledi. Yangın önleyici tedbirlerin yer aldığı teknolojiler bu yeni ürünler arasında yerini almaktadır.

Güvenlik teknolojileri insan yaşamında hırsızlık, yangın gibi bilinen konulardaki önlemlerin dışında pek çok konuda da yer almaktadır. Bu ürünler arasında kontrol sistemleri ve bariyer sistemleri de bulunmaktadır. Güvenlik teknolojileri genelde sorun oluştuktan sonra ortaya çıkmıştır. Bu konuda yapılması gerekenin sıkıntı oluşmadan bu tedbirlerin alınması için teknolojiler üretmek olduğunu söyleyen Evren Yurttaş, yangın çıkmadan önce yangının çıkmasını önleyen tedbirlerin alınması gerektiğini ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir