• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Gürün’deki eğitimcilerden ziyaret projesi

Gürün’deki eğitimcilerden ziyaret projesi

Sivas’ın Gürün ilçesindeki eğitimciler tarafından hazırlanan Enderundan EnGürün’e Kapıyı Sevgiyle Çal adlı proje için velileri ziyaret ettiler.

Gürün Kaymakamlığı’nın destekleriyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlana proje kapsamında Enderundan EnGürün’e Kapıyı Sevgiyle Çal adlı çalışmada öğretmenler velilerini eş zamanlı olarak ziyaret ettiler. Bazı veliler evlerinde bazıları ise işyerlerinde ziyaret edildi. Bu proje Eğitimde Hoşgörü Haftasına özel olarak hazırlandı. Gürün Kaymakamı Kadir Algın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir’inde katıldığı ziyaretlerin önümüzdeki aylarda da devam edeceği söylendi. Bu konuda açıklama yapan Kaymakam Algın öğretmenlerin her kapıyı sevgiyle çaldıklarını ve bu ziyaretlerin birer sevgi ziyafeti olduğunu söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir