• DOLAR
  5,8985
  %0,25
 • EURO
  6,5072
  %0,23
 • ALTIN
  281,58
  %-0,01
 • BIST
  99.028
  %0,25
Gürün’de Yol Çalışmalarında Sona Gelindi

Gürün’de Yol Çalışmalarında Sona Gelindi

Gürün ilçesindeki asfaltlama çalışmalarının sonuna gelindiği açıklandı. Gürün İlçe Belediyesince başlatılmış olan Suçatı Karşıyaka, Boğaziçi, Gökpınar ve Yeşilyurt Mahalle yollarının asfaltlanmasına dair çalışmalar tamamlanmak üzere.

Gürün’de Yol Çalışmalarında Sona Gelindi!

Gürün Belediyesi Başkanı olan Nami Çiftçi yaptığı açıklamada; hemşerilerimizin memnuniyetlerini esas aldıklarını belirtti. Vatandaşların kaliteli yollarda ulaşım olanaklarının sunulmasını hedeflediklerini sözleri ekleyen Çiftçi; yapılan asfaltlama çalışmalarının sonuna geldiklerini açıkladı.

Asfaltlama çalışmalarının yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Nami Çiftçi; yol bakım şeflerine ve formenlere de teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Gürün Belediyesi Başkanı Nami Çiftçi vatandaşlarımızın en güzel hizmetlere layık olduğunu da belirtti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir