• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Gürün’de MHP Seçim Bürosunun Açılışı Yapıldı

Gürün’de MHP Seçim Bürosunun Açılışı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Gürün Seçim Bürosu, düzenlenen törenin ardından açıldı. 31 Mart yerel seçim çalışmalarını yürüten MHP, Gürün ilçesinde seçim bürosu açarak faaliyetlerine başladı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış törenine Gürün Belediye Başkanı ve başkan adayı olan Nami Çiftçi de katıldı. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşma yapan Nami Çiftçi ‘’İlk gün söylediğimiz gibi, çalışmalarımızda daima şeffaf, dürüst, tarafsız ve insan odaklı yönetim anlayışıyla bugünlere geldik. İnşallah yine sizlerin desteğiyle dik duruşumuzu ve samimiyetimizi koruyarak hizmetimize devam edeceğiz. El ele vererek ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasını sağlamak içinde büyük gayret göstereceğiz.” dedi.

Seçim bürosu açılışından sonra vatandaşlara yemek dağıtıldı. MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ise yerel seçimlerin Gürün için hayırlı olmasını diledi.

Seçim bürosunun açılışında MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, MHP Darende İlçe Başkanı Mehmet Altun, sivil toplum kuruluşu üyeleri ile vatandaşların katılımı sağlandı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir