• DOLAR
  5,7678
  %0,52
 • EURO
  6,3514
  %0,50
 • ALTIN
  272,26
  %0,79
 • BIST
  104.064
  %-0,73
Gürün ilçesinde Foto Safari etkinliği yapıldı

Gürün ilçesinde Foto Safari etkinliği yapıldı

Gürün ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği öncülüğünde ‘’Gürün’de Sonbahar’’ konulu resim yarışmasından dolayı foto safari düzenlendi.

Gürün İlçesinde Foto Safari Etkinliği Yapıldı

Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde yapılan foto safari etkinliğine Gürün Meslek Yüksekokulu Gürün Kültür Sanat ve Spor Kulübüne üye öğrenciler de katılım sağladı. Etkinlikte Gürün ilçesinin doğal güzelliklerini görüntülenmesi amaçlandı.

Foto safari etkinliği Gürün ilçesinde yer alan Suçatı bölgesinde gerçekleşti. Foto safari gezisi kapsamında; alabalık tesisleriyle seralar da gezildi. Yine kendisine ait olan marangozhanede ahşap minberler üreten Ali Önder Bey de ziyaret edilerek onun çalışmalarının da fotoğraflanması sağlandı. Gün sonunda ise katılımcılar etkinliğe dair memnuniyetlerini dillendirdi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir