Sivas Haberler

Gürün Belediye Başkanı Fırınları Denetledi

Ramazan dolayısıyla denetimlerin arttığı bu dönemde Gürün belediye başkanı Namı çiftçi bizzat kendi ilçedeki fırınları bugün inceledi.

Gürün Belediye Başkanı Fırınları Denetledi
214 Okundu
07 Mayıs 2019 - 20:38

Başkan çiftçi zabıta ekiplerini yanına alarak ilçede bulunan fırınlardan 7’sinin denetimini yaparak hijyenik, ekmek gramajı, fiyat denetimi olmak üzere ürünlerin standartlara uygunluğunu kontrol ederek denetimlerini sürdürüyor. Ramazan ayı dolayısıyla fiyatları hakkında bilgi veren Çiftçi, “Ramazan Ayı boyunca ilçemizde bulunan fırınlarda 200 gr pide fiyatı 1 TL, 200 gr yağlı ve yumurtalı pide fiyatı ise 1.25 TL olarak satışa sunulacaktır. ” diye konuştu. Konuşmasının sonunda ise zabıta ekiplerine özellikle vatandaşların huzurlu ve kaliteli bir yaşam sunmasına desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store