• DOLAR
  5,9168
  %-0,02
 • EURO
  6,5666
  %-0,05
 • ALTIN
  296,87
  %-0,26
 • BIST
  7,6985
  %-0,01
Yıldızeli öğrencileri güreşte Türkiye Şampiyonasına katılacak

Yıldızeli öğrencileri güreşte Türkiye Şampiyonasına katılacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen güreş organizasyonuna katılan Sivas Anadolu İmam Hatip Öğrencileri büyük bir başarıya imza attı.

Öncelikle il çapında yapılan müsabakalarda kendi kilosunda yarışan öğrencilerden 4 tanesi birinci gelerek Bingöl’de yapılacak olan turnuvaya katılmaya hak kazandı. Bingöl’de yapılan organizasyonda da dereceye giren 4 genç Sivas’a döndü.

Büyük bir gururla geri dönen öğrencileri öğretmenleri ve arkadaşları tebrik etti. Bingöl’de yapılan turnuvada Berkay Gür birincilik, Cebrail Üzümcü ve Burak Akar ikincilik, İsrafil Göktaş ise üçüncülük derecesi aldı. Dereceye giren 4 genç sporcu 2020 yılının Nisan ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir