• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Güpegündüz akü çalan acemi hırsızlar kamerada

Güpegündüz akü çalan acemi hırsızlar kamerada

Sivas’ta gündüz vakti bir kamyonun akülerini çalan kişiler yakındaki bir işyerinin kameralarına yakalandılar. Alınan bilgilere göre Sivas merkezde 4 Eylül Sanayi Sitesi içerisinde meydana gelen hırsızlık olayında bir kamyonun iki adet aküsünü sökerek kaçan hırsızlar bu işi yaparken biri gözcülük yaptı.

GÜPEGÜNDÜZ AKÜ ÇALAN ACEMİ HIRSIZLAR KAMERADA

Buna rağmen güpegündüz hırsızlık yapan kişiler yakın bir işyerine ait güvenlik kamerasına yakalandılar. Kamera görüntülerinde yaptıkları hırsızlık saniye saniye kaydedilen acemi hırsızlar aküleri alarak kaçtılar.  Polis güvenlik kamerasını inceleyerek acemi hırsızların peşine düştü.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir