• DOLAR
  5,8914
  %0,59
 • EURO
  6,5392
  %0,15
 • ALTIN
  295,03
  %0,83
 • BIST
  7,6755
  %0,14
Bu karışımı kullanın gribe savaş açın

Bu karışımı kullanın gribe savaş açın

Sivas’ta bir aktar hazırladığı Sivas’a özel bitkilerden oluşan karşımla kış aylarında çok sık yakalanılan gribe savaş açtı.

Sivas’ta yaşamını sürdüren bir aktar kış aylarında yakalanılan hastalıklara karşı özel bir bitkisel karşım hazırladı. Aktar Sefa Korkmaz Sivas’ta bilinen ve yetişen bitkileri kullanarak bir kış çayı hazırladı. Bu kış çayının içerisinde ilk olarak madımak bulunuyor. Çaya eklenen diğer bitkiler ise kabuk tarçın, , papatya, kuşburnu, kuşburnu, zencefil, hatmi çiçeği, nar çiçeği, yeşil çay, ıhlamur ve havlıcan bulunuyor. Bu çaya Sivas dışından da yoğun talep bulunduğu bildiriliyor. Sefa Korkmaz bu çayı herkesin kullanabilmesi ve hastalıkların önüne geçilmesi için fiyatını 12.5 TL’de sabit kıldıklarını söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir