• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Gözünüzde kanlanma varsa dikkat !

Gözünüzde kanlanma varsa dikkat !

Gözde tümör tanısının biraz daha zor olduğunu açıklayan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay; özellikle göz bölgesinde oluşmuş olan kanlanmalara dikkat çekti.

Göz bölgesinde meydana gelen kanlanmaların tümör kaynaklı olacağını belirten Şeyda Atabay; gözdeki tümör tanısının diğer tanılara göre daha zor olduğu açıkladı. Bazı konjonktiva lezyonlarına benzemesinden dolayı ur tespitinin zor olduğu açıklayan Atabay; gözün müköz memranının gözü koruduğunu belirtti.

Müköz memran olarak isimlendirilen bu bölgedeki herhangi bir olumsuzluğun gözlerimizle alakalı olarak bir sorunun oluşmasına işaret edebileceğini açıklayan Atabay; buradaki kızarıklık ya da kanlanmanın önemli bir sorunun işareti olabileceğini de açıkladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir