• DOLAR
  5,8914
  %0,59
 • EURO
  6,5392
  %0,15
 • ALTIN
  295,03
  %0,83
 • BIST
  7,6755
  %0,14
Görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor

Görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor

Ahmet Begen atık malzemelerden ürettiği kamyonlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Sivas’ta yaşayan Begen; gerçeklerine birebir benzeyen kamyonlarıyla adından sıkça söz ettirtiyor.

Atık malzemelerden ürettiği kamyonların gerçeğiyle birebir benzemesi; görenlerin şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Uzun yıllar boyunca babasının kullandığı kamyonların hayallerini kuran Ahmet Begen; bu hayalini atık malzemelerden ürettiği kamyonlarla gerçeğe dönüştürüyor.

30 yaşındaki Ahmet Begen; kamyonlara olan hayranlığının her geçen gün artış gösterdiğini belirterek; bu kamyonların hayatını süslediğini söylüyor. Yaklaşık 4 yıl öncesinden bu yana hayallerini süsleyen kamyonları bir sanata dönüştürmeyi de başaran Begen; atık malzemeleri kullanarak maket kamyonlar yapıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir