• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Google Play Store Popülerliğini Sürdürüyor

Google Play Store Popülerliğini Sürdürüyor

Uygulamasında birçok farklı tasarımı, güncellenen her uygulamanın listelerde yerini alması ve kullanıcı yorumuyla popülerliğini devam ettiren Google Play Store, her geçen gün daha çok insanın cihazında yer almaktadır. Son sürümüyle Android ekranlarında olan Google Play Store popülerliğini sürdürüyor.

Google Play Store ve Yenilikleri

2018 yılının Türkiye’deki en iyi uygulamaları arasına Google Play Store girmişti. 2012 yılında açılan Google Play Store popülerliğini sürdürüyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen ve sıkça kullanılan bu işletim sistemi bizlere TV, film, kitap, dergi, müzik gibi içeriklerle dolu eğlencelerini sunuyor. Gündemde yer alan popüler uygulamaları ya da bizim seçtiklerimiz doğrultusunda bize önerilenleri görebilmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana bize mobil teknolojinin keşfedilmemiş dünyasını göstermişti; ayrıca listelerinde en çok oyun, sosyal medya uygulamaları indirilmekte olduğunu da görüyoruz. Google Play Store listesindeki ilk sıralamalara da Facebook, Clash of Clans gibi uygulamalar girmektedir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir