Google Play Store Popülerliğini Sürdürüyor

Kapılarını 2012 yılında açan ve hepimizin günlük yaşamımızda kullandığı elektronik cihazların yapım şirketlerinden biri olan Android işletme sistemine bağlı cihazlarda kullanılan Google Play Store, yaptığı değişimlerle kullanıcıları etkiliyor.

Google Play Store Popülerliğini Sürdürüyor
18.06.2019
295
A+
A-

Uygulamasında birçok farklı tasarımı, güncellenen her uygulamanın listelerde yerini alması ve kullanıcı yorumuyla popülerliğini devam ettiren Google Play Store, her geçen gün daha çok insanın cihazında yer almaktadır. Son sürümüyle Android ekranlarında olan Google Play Store popülerliğini sürdürüyor.

Google Play Store ve Yenilikleri

2018 yılının Türkiye’deki en iyi uygulamaları arasına Google Play Store girmişti. 2012 yılında açılan Google Play Store popülerliğini sürdürüyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen ve sıkça kullanılan bu işletim sistemi bizlere TV, film, kitap, dergi, müzik gibi içeriklerle dolu eğlencelerini sunuyor. Gündemde yer alan popüler uygulamaları ya da bizim seçtiklerimiz doğrultusunda bize önerilenleri görebilmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana bize mobil teknolojinin keşfedilmemiş dünyasını göstermişti; ayrıca listelerinde en çok oyun, sosyal medya uygulamaları indirilmekte olduğunu da görüyoruz. Google Play Store listesindeki ilk sıralamalara da Facebook, Clash of Clans gibi uygulamalar girmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.