• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Sivas Belediyesi’nde Gençlik Çalıştayı düzenlenecek

Sivas Belediyesi’nde Gençlik Çalıştayı düzenlenecek

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin gençlerin fikirlerinin de alınarak şehrin yönetilmesi konusunda “Benim Belediyem” isimli bir proje başlattı.

Proje kapsamında Sivas Belediyesinde gençlerle bir araya gelecek olan Başkan Bilgin gençlere sunacağı ifade imkanıyla şehirde yaşanan sıkıntıları onların gözüyle duyacak ve çözümler üretme konusunda gençlerden destek alacak.

İlk etapta Belediye’de yapılacak olan çalıştaya yaşları 10 ile 18 arasında olan öğrenciler davet edilecek. İlerleyen dönemlerde çalıştayın kapsamı da genişletilecek ve 30 yaşına kadar herkes bu çalıştaya katılmak için başvuru yapabilecek.

İlk Çalıştay 15 Ocak 2020’de

Sivas Belediyesinin gençlerin fikirlerini öğreneceği ilk Gençlik Çalıştayının 15 Ocak 2020 Çarşamba günü icra edilmesi planlanıyor. Çalıştaya katılacak öğrencilerin seçim işlemleri doldurdukları formlar üzerinden belediye çalışanları tarafından sürüyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir