• DOLAR
  5,9496
  %0,11
 • EURO
  6,5649
  %0,17
 • ALTIN
  302,32
  %0,67
 • BIST
  7,7730
  %0,02
Gemereklilerin 20 yıllık hayalleri hızla sona yaklaşıyor

Gemereklilerin 20 yıllık hayalleri hızla sona yaklaşıyor

Sivas Gemerek ilçesinde yaşayanların 20 yıllık hayali olan Gemerek Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalar hızlandırıldı.

Gemerek ilçe Kaymakamı Cengiz Nayman ilçede yaşayanların 20 yıllık hayali olan Gemerek Organize Sanayi Bölgesi’nin tamamlanması için yoğun çalışmalar yapıldığını belirtti. Sivas Valiliği Özel İdare Müdürlüğü tarafından bu bölgeye ulaşımın daha kolay yapılması için yapılmaya başlayan dört şeritli yolunda ise çalışmalarında sona gelindi. Bölgede incelemelerde bulunan Gemerek Kaymakamı Cengiz Nayman, 20 yıllık bir geçmişi bulunan bu projenin tamamlanması için ellerinden geleni yaptıklarını ve bu hayalin gerçekleşmesinde sona yaklaşıldığını söyledi. Nayman 70’e yakın fabrikanın faaliyet göstereceği Gemerek OSB’de yol çalışmasının ardından elektrik sorununu da çözerek buranın faaliyete geçmesini planladıklarını ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir