• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Fousseni Diabate Sivasspor’dan Ayrıldı

Fousseni Diabate Sivasspor’dan Ayrıldı

Leicester City takımından kiralık olarak Sivasspor’a gelen Diabate; sergilemiş olduğu yüksek performansla dikkatleri üzerine çekiyordu. Kendisini 2022 yılına kadar bağlayan sözleşmeye imza attığı için kulübüne geri dönen başarılı forvet oyuncu; Sivasspor’un önemli oyuncuları arasında yer alıyordu.

Sivasspor İngiltere takımı olan Leicester City’den kiralamış olduğu Fousseni Diabate’yi tekrar geldiği takıma gönderdi. Kiralık olarak oynadığı dönemde sergilemiş olduğu güzel futbolla dikkatleri üzerine çeken forvet oyuncusu; eski takımına geri dönüş yaptı. Geçtiğimiz sezon boyunca Sivasspor bünyesinde forma giyen Fousseni Diabate; yeni sezonda takımıyla birlikte olmayacak.

Fousseni Diabate Sivasspor’dan Ayrıldı

DG Sivasspor bünyesinde forvet pozisyonunda oynayan Fousseni Diabate; gelmiş olduğu takım olan Leicester City takımına geri döndü. Leicester City takımının kampına davet edilen başarılı forvet oyuncusu; kulübünün sezon başı kamp programına dahil olmak üzere İngiltere gitti. Bu arada başarılı forvet oyuncusuna Sivasspor’la birlikte pek çok farklı kulübün de talip olduğu bildirildi.

Fousseni Diabate yeni sezon itibariyle 2022 yılına kadar sözleşmesinin bulunduğu takımın başlangıç kampına çağrıldı. Leicester City sene başı kamp kadrosuna davet edilen başarılı forvetin geleceği bura şekillenecek. Şayet burada futbolcuya dair tekrar kiralık olarak verilsin kararı çıkarsa; Sivasspor tekrar bu futbolcuyu almak için görüşmeler yapacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir