• DOLAR
  5,9299
  %0,20
 • EURO
  6,5802
  %0,16
 • ALTIN
  297,16
  %-0,16
 • BIST
  7,7434
  %0,57
Fıtık Tedavisinde Tenis Topu Kullanıyor

Fıtık Tedavisinde Tenis Topu Kullanıyor

Fıtık tedavisine yeni bir tedavi yöntemi ekleyen Sivaslı masör; tenis topunu kullanarak, fıtık tedavisi yapabiliyor. Fıtık tedavisinde bireysel çalışmaların oldukça fazla olduğu biliniyor. Bu kapsamda fıtık tedavisine bireysel çözümlerin arasında tenis topu da girmiş oldu.

Fıtık Tedavisinde Tenis Topu Kullanıyor

Sivas’ta yaşayan Uğur Köse adındaki bir masör kendi geliştirmiş olduğu bir yöntemle fıtık tedavisi yapıyor. Bu tedaviyi tenis topuyla yapan Köse; bu tedaviden hastalarının da memnun olduğunu belirtiyor. Özellikle ağrı duymadan ve acısız bir şekilde uygulanan bu yöntemin riski az olan bir tedavi yöntemi olduğunu belirten Uğur Köse; böylece fıtık tedavisine yeni bir yöntem eklemiş de oluyor.

Uğur Köse Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan yetkili kurumların vermiş olduğu masörlük sertifikasına sahip. Tenis topu yönteminin uygulandığı hastalardan birisi olan Murat Doğan; bu tedaviyle rahatladığını belirtiyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir