• DOLAR
  5,7451
  %0,13
 • EURO
  6,3234
  %0,06
 • ALTIN
  270,20
  %0,03
 • BIST
  104.828
  %0,82
Fabrika küle döndü zarar büyük

Fabrika küle döndü zarar büyük

Sivas’ta Organize Sanayi Bölgesi 1. kısımda geçtiğimiz gün çıkan fabrika yangınında maddi hasar 12 milyon TL olarak açıklandı.

Fabrika Küle Döndü Zarar 12 Milyon TL

Sivas Organize Sanayi Bölgesi 1. kısımda bulunan bir plastik fabrikasının yanındaki tekstil deposunda dün çıkan yangın depoda plastik fabrikasına sıçramıştı. Yangın çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale etmesine rağmen 3 saatte güçlükle kontrol altına alınmıştı.

Fabrika sahibi Nafi Doğan İstanbul’da olduğu sırada meydana gelen yangın yerini fabrikaya gelerek inceledi. Fabrikadaki malzemelerin tamamen yanıp yok olduğunu söyleyen Doğan fabrikasındaki zararı 12 milyon TL olarak açıkladı. 20 kişinin çalıştığı fabrikanın sigortasının bulunmadığını belirten fabrika sahibi Nafi Doğan yangının hasarlarını sararak yeniden üretime geçeceklerini belirtti. Nafi Doğan yangının izmaritten çıkmış olabileceği gibi kundaklama da olabileceğini söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir