• DOLAR
  5,9450
  %0,01
 • EURO
  6,5545
  %0,06
 • ALTIN
  302,27
  %-0,07
 • BIST
  7,7662
  %0,06
3 Kilodan fazla esrar maddesi bulundu

3 Kilodan fazla esrar maddesi bulundu

Sivas’ta İl Jandarma Komutanlığı’nın gerçekleştirmiş olduğu uygulamalarda 3 kilo 155 gram olmak üzere çeşitli türlerde esrar maddesi bulundu.

Alınan bilgilere göre İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Sivas il genelinde yapılan kontrollerde; 21 adet Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kaçakçılığı olmak üzere, 54 adet Sigara Kaçakçılığı, 3 adet Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanununa Muhalefet ve son olarak da 4 adet Göçmen Kaçakçılığı tespit edilmiştir. Yapılan denetimlerde 3 kilo 155 gram çeşitli türlerde esrar maddesinin yanında 20 gram skunk, 13 adet uyuşturucu ve uyarıcı haplar, 11.060 paket bandrolsüz kaçak sigara ele geçirilirken 12 şişe bandrolsüz içki, 2 adet maden arama dedektörü, 2 adet metal bir obje ile 2 adet çeşitli kazı malzemesi ele geçirildi. Tüm denetimlerde toplamda 87 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir