• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Sivas’ta yeni basımı yapılan 8 Eser tanıtıldı

Sivas’ta yeni basımı yapılan 8 Eser tanıtıldı

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün hayata geçirdiği “1000 Temel Eser Projesi” kapsamında yazımı tamamlanan 8 eser için bugün bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca’nın koordine ettiği toplantıya çok sayıda yazar da katılım gösterdi. Sivas’ın yöresel özelliklerini genç nesillere tanıtmak amacıyla başlayan projenin 8 yeni üyesinin tanıtıldığı toplantıya halk da büyük ilgi gösterdi.

Sivas Valisi Salih Ayhan tanıtım toplantısının sonunda yaptığı konuşmada bugüne kadar toplam 51 eserin proje kapsamında basıldığını hatırlattı. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeline bu anlamlı projeyi koordineli bir şekilde yürüttükleri için teşekkür eder Vali Ayhan, değerli eser yazarlarına da şükranlarını sundu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir