• DOLAR
  5,9061
  %0,30
 • EURO
  6,5495
  %0,27
 • ALTIN
  296,25
  %0,50
 • BIST
  7,6701
  %0,09
Erbil’in doktor kardeşinden son dakika açıklaması

Erbil’in doktor kardeşinden son dakika açıklaması

Geçtiğimiz günlerde yeniden hastaneye kaldırılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumuyla ilgili doktor kardeşi önemli açıklamalarda bulundu.

Yılbaşına mutlu bir şekilde giren ve yeni yıldan tek dileğinin sağlık olduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil, bu açıklamasını yapmasının üzerinden çok kısa bir süre geçtikten sonra apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavileri devam eden Mehmet Ali Erbil ile ilgili doktor kardeşi Yeşim Erbil yaptığı açıklamada, ünlü şovmenin organlarının fazlasıyla yıprandığı için kaçış sendromunun etkilerinin de büyük olduğunu söyledi. Erbil’in yoğun bakımda tutulmasının sebebini hassas bir tedavi süreci gerekmesine bağlayan Yeşim Erbil, iyileşme süreciyle ilgili net bir şey söylemeyerek herkesten dua istedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir