• DOLAR
  5,6997
  %-0,69
 • EURO
  6,3174
  %-0,64
 • ALTIN
  269,89
  %-0,62
 • BIST
  107.529
  %0,64
Erbakan’a ait aracı 2 katı fiyat verenlere bile satmıyor

Erbakan’a ait aracı 2 katı fiyat verenlere bile satmıyor

Sivas’ta yaşayan Cemil Laçiner adlı kişi uzun uğraşlar sonunda satın aldığı eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’a ait olan bu otomobili değerinin iki katına satın almak isteyenlere bile satmıyor.

Erbakan’a Ait Aracı 2 Katı Fiyat Verenlere Bile Satmıyor

Sivas’ta yaşayan ve eğitimci olan Cemil Laçiner, küçük yaşlardan beri hayranı olduğu ve birlikte siyaset yaptığı eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın kullanmış olduğu otomobillerinden birini uzun süre uğraşarak satın aldı. Laçiner bu otomobile çok özden gösteriyor. Cemil Laçiner gözü gibi baktığı otomobili değerinin iki katı fiyat verilmesine rağmen satmıyor. Otomobilin kendisi için manevi değerinin bulunduğunu ve bunun para ile ölçülemeyeceğini belirten Laçiner, yaşadığı sürece otomobili kullanmayı düşündüğünü ve satmayı düşünmediğini söylüyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir