• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Döşemealtı Belediyesinden Kırkgöz Gölü’nde temizlik

Döşemealtı Belediyesinden Kırkgöz Gölü’nde temizlik

Döşemealtı Belediyesi, birinci derece doğal SİT alanı Kırkgöz Gölü’nde temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Antalya’nın en büyük su kaynaklarından beslenen doğa harikası Kırkgöz Gölü içinde ve çevresinde Döşemealtı Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar aralıksız devam etti. Değişik türde kuşlara ev sahipliği yapan, nilüfer çiçekleriyle görsel şölen sunan 1. derece SİT alanı içinde ki Kırkgöz Gölü’nde ilk etap da bitki çöpleri, balçık ve atıklar toplandı, ardından suyun çekildiği alanlar mıcır ile kaplandı, son olarak da piknik yapmaya gelenler için hazırlanan kameriyeler boyandı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir