Sivas Haberler

Doğan Ürgüp servis sürücüleri ile bir araya geldi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, seçim çalışmaları kapsamında servis sürücüleri ile bir araya geldi.

Doğan Ürgüp servis sürücüleri ile bir araya geldi
248 Okundu
20 Şubat 2019 - 17:17

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, seçim çalışmaları kapsamında servis sürücüleri ile bir araya geldi.
Sürücülerin sorunlarını dinleyerek, projelerini anlatan Ürgüp,”Yeni dönemde istişareye önem vereceğiz. Hiçbir şekilde istişare etmeden bir karar almayacağız. Herkesin kendi birimiyle ilgili kararı ortak alacağız. Karar almadan uygulamaya geçmeyeceğiz” dedi.

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde BBP’den Sivas Belediye Başkanı adayı olan Doğan Ürgüp, seçim çalışmaları kapsamında Sivas Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde servis sürücüleriyle kahvaltında bir araya geldi. Sürücülerin yoğun ilgi gösterdiği programda Ürgüp, seçilmesi takdirde yapacağı projeleri anlatarak sürücülerin sorunlarını dinledi. Sivas tarih ve kültür turizmi ile öne çıkması gerektiğini vurgulayan Ürgüp bunun yapılması durumunda kentin ekonomisine büyük katkı sağlanacağını söyledi.

Yeni dönemde istişareye büyük önem vereceğini ifade eden Ürgüp, “Hiçbir şekilde istişare etmeden bir karar almayacağız. Herkesin kendi birimiyle ilgili kararı ortak alacağız. Karar almadan uygulamaya geçmeyeceğiz. Çünkü ‘yaptım, oldu’ ile olmuyor. Birinci dönemde eski sanayide bunu denedik yüzde 70 mutabakat almamıza rağmen 40-50 kişi direnen arkadaşın vesilesiyle bunu gerçekleştiremedim. Şimdi öyle yapmayacağız. Mutabakat verirseniz projeyi gerçekleştireceğiz dedik. Belediye alanlarında da bir miktar fedakarlık yaparak projenin uygulanmasına gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Servis sürücülerinin sorularını da yanıtlayan Ürgüp, seçildiği takdirde sorunları çözeceğinin de sözünü verdi.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store