Sivas Haberler

Diyaliz Bölümünde Toplu Doğum Günü

Numune Hastanesi hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören hastalarına özel doğum günü sürprizi yaptı.

Diyaliz Bölümünde Toplu Doğum Günü
122 Okundu
10 Nisan 2019 - 17:06

Numune Hastanesi hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören hastalarına özel doğum günü sürprizi yaptı.

Hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören hastalara moral olması açısından Sivas Numune Hastanesi ünite çalışanları tarafından sembolik doğum günü sürprizi yapıldı. Hemodiyaliz Ünite bölümünde gerçekleşen kutlamaya hasta yakınları ve servis çalışanları ile birlikte hasta yönetimi de katıldı.

Konuyu değerlendiren Başhakemi Op. Dr. Emin Ertan Temizöz, “Diyaliz servisindeki hastalarımıza doğum günü kutlaması yaptık. Bu tür etkinlikleri tüm hastanemizde gerçekleştirme amacındayız. Amacımız hastalarımızın mutluluğu tedavilere uyumlarının sağlanması iyileştirme süreçlerinin hızlandırılmasıdır” söyledi.

Bu tür etkinliklerin hastanın tedavisinde destek olduğunu dile getiren Diyaliz Sorumlusu Dr. Özgen Bilge Kangal, “Hastalarımızın medikal tedavilerinin yanı sıra morallerini yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Bu hem bizimle olan iletişimlerini güçlendiriyor, hem de tedavilerine destek oluyor. Bu amaçla belirli aralıklarla çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bugün de toplu bir doğum günü etkinliğimiz var. Bize bu konuda desteğini esirgemeyen hastane yönetimimize ve emeği geçen tüm diyaliz ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store