• DOLAR
  5,7617
  %0,42
 • EURO
  6,3391
  %0,31
 • ALTIN
  272,14
  %0,74
 • BIST
  104.192
  %-0,61
Dilencinin üzerinden fazla miktarda TL ve Dolar çıktı

Dilencinin üzerinden fazla miktarda TL ve Dolar çıktı

Sivas’ta bir dilencinin üzerinden çıkan para görenleri hayrete düşürdü. Sivas Belediyesine bağlı zabıta ekiplerinin dilencilere yönelik yapılan operasyon neticesinde yakalanan dilencinin üzerinden paralar şaşkınlığın oluşmasına neden oldu.

Dilencinin üzerinden fazla miktarda TL ve Dolar çıktı

Belediye zabıta ekiplerinin periyodik kontrolleri sırasında Sivas’ın en işlek noktalarından birisinde bir dilencinin yakalandığı belirtildi. Dilencinin Atatürk Caddesi üzerinde saat 21.00 itibariyle yakalandığı bildirilirken; yakalanan kişinin 73 yaşında Müfit Dügencili olduğu belirlendi. Yapılan üst araması sonrasında dilencinin üstünden toplamda 2.280 Türk Lirası ile 3.000 Dolar çıktığı bildirildi.

Yapılan üst aramasında dilencinin banka aracılığıyla yapmış olduğu havaleleri gösteren dekontların da bulunduğu belirtildi. Ev satın aldığı için borcunu ödemek amacıyla dilencilik yaptığı belirten Dügencili; geceleri terminalde yattığı da söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir