• DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Dikkat: Bilgileriniz Çalınıyor Olabilir

Dikkat: Bilgileriniz Çalınıyor Olabilir

Uzmanların açıklamasına göre son 6 yıllık süre içerisinde toplam 14 milyar 717 milyon 618 bin 286 kaydın internet ortamında çalındığını açıkladı. 

Dikkat: Bilgileriniz Çalınıyor Olabilir!

Bu duruma esasında kullanıcıların kendi hatlarının neden olduğunun üzerinde duran uzmanlar; ‘’internet ortamında ne gördüysek paylaşıyoruz’’ tespitinde de bulunuyor. Özellikle sosyal medya platformları üzerinden paylaşımların yoğun olduğunun üzerinde duran uzmanlar; günümüz itibariyle güvenlik kaygısı duymadan internet üzerinde sörf yapmanın sakıncalı olduğunu da belirtiyor.

Günümüz itibariyle siber suçların çok daha hızlı bir şekilde yaygınlaştığına dikkat çeken uzmanlar; istatistiklere bakıldığında sorunun büyüklüğünün ortaya çıktığını da belirtiyor. 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir