DG Sivasspor’da Kayserispor Mesaisi Devam Ediyor!
![DG Sivasspor’da Kayserispor Mesaisi Devam Ediyor!](https://www.sivashaberler.com/resimler/2022/05/final-1.png)
Ziraat Türkiye Kupası maçını Kayserispor takımıyla oynayacak olan Sivasspor bu maçın mesaisine başladi!
Bilindiği üzere Spor Toto Süper Lig maçını dün itibariyle Kayserispor’la oynayan Yiğidolar, lig maçını 2-1’lik skorla kazanmayı bilmişti. Şimdi de Ziraat Türkiye Kupası Final maçı için hazırlıklarına başlayan Sivasspor; final maçının hazırlığına başladı. Kulübe ait tesislerdeki antrenman, basına kapalı bir şekilde yapılırken, antrenmanın 1 buçuk saat kadar sürdüğü belirtildi.
Ziraat Türkiye Kupası Final maçına hazırlanan Sivasspor, antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Sonrasında topla dayanıklılık çalışmasına geçilirken; devamında pas çalışması yapıldı. Öte yandan bu antrenmanda geçtiğimiz maç 90 dakika boyunca forma giyen futbolcuların da yenileme çalışması yaptıkları belirtildi.