• DOLAR
  5,8856
  %0,02
 • EURO
  6,5263
  %0,11
 • ALTIN
  281,71
  %-0,08
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Ders kitapları eğitim-öğretim yılına hazır

Ders kitapları eğitim-öğretim yılına hazır

2019-2020 eğitim-öğretim yılı için yapılan hazırlıklar arasında yer alan ders kitaplarının hazırlanması aşamasında sona gelindi. Bu yıl da ücretsiz olarak dağıtılacak olan ders kitaplarının konulduğu depoyu Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ziyaret etti. Yapılan ziyarete Şube Müdürleri Muhammed Alpaslan Ünal ve Hülya Bozbıyık da katıldı.

DERS KİTAPLARI EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı yaptığı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada Sivas’ta 119 bin öğrenci için yeni dönem hazırlıklarını tamamladıklarını ve öğrencilerin okula geldiklerinde kitaplarını masalarında hazır bulacaklarını ifade etti. 

2019-2020 eğitim-öğretim yılı 9 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

 

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir