Dereceye giremedi gözyaşlarına boğuldu

Geleceğin sporcularını yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen ‘Spor Sivas Projesi’ projesi kapsamında Yıldızlar ve Gençler kategorisinde yol koşusu yarışı yapıldı. Yarışta dereceye giremeyen genç bir sporcu ise yarışmayı bitirmesi ile birlikte gözyaşlarına boğuldu.

Dereceye giremedi gözyaşlarına boğuldu
16.04.2019
44
A+
A-

Sivas Valiliği koordinasyonunda ‘Spor Sivas Projesi’ kapsamında 2 bin metre – 3 bin metre ve yıldızlar ve gençler yol koşusu yarışları 300 öğrenci katılımı ile İnönü Bulvarı üzerinde yapıldı.

Yarışın başlama atışını Vali Salih Ayhan yaptı. Yarışta sporcular kıyasıya yarışırken Yusufoğlan Ortaokulu öğrencisi Yağmur Boğatutmaz yarışta derece elde edemeyince gözyaşlarına hakim olamadı. Göz yaşlarını tutamayan Boğatutmaz’ı arkadaşları sakinleştirdi. Yol koşusu yarışlarında derece alan sporcular ise madalya verilerek ödüllendirildi.

Madalya töreninde konuşan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, “Spor Sivas Projesi kapsamında yıldızlar ve gençler yol koşusunu tamamlamış olduk. Çok şükür kazasız bir problem olmadan yarışmamız bitti. Şuan da gençlerin emeklerinin karşılığı olan madalyalarını vereceğiz. Ben Bütün sporcularımız ayrı ayrı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Program, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç’un sporculara madalyalarını vermesi ile bitti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.