• DOLAR
  5,8193
  %0,11
 • EURO
  6,4806
  %0,26
 • ALTIN
  275,98
  %0,01
 • BIST
  7,7941
  %0,45
Dereceli sporcular Tunç’u ziyaret etti

Dereceli sporcular Tunç’u ziyaret etti

Romanya’nın Timisoara kentinde düzenlenen “Minikler Judo Balkan Şampiyonası’nda” derece yapan Sivaslı sporcular Mert Efe Vural ve Furkan Salih Gül antrenörleri ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç’a ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan Judo antrenörü Hakan Cebeci, Mert Efe ve Furkan Salih’in yapmış olduğu dereceler hakkında Tunç’a bilgiler vererek, sporcuların Sivas’ı şampiyonada en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ise, Mert Efe Vural ve Furkan Salih Gül’ü başarılarından dolayı tebrik etti.

Ayrıca Müdür Tunç, günün anısına sporculara hediye takdim ederek, spor hayatlarında başarılar diledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir