• DOLAR
  5,9299
  %0,20
 • EURO
  6,5802
  %0,16
 • ALTIN
  297,16
  %-0,16
 • BIST
  7,7434
  %0,57
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Türk Kızılayı’na destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Türk Kızılayı’na destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Şirketi Türk Kızılayı Denizli Kan Bağışı Merkezi’nin “Anne, Baba, Abla, Abi, Oğul” sloganı ile düzenlediği kan bağışı kampanyasına bir kez daha katıldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Türk Kızılayı’nın “Anne, Baba, Abla, Abi, Oğul, Kan herkesin her zaman ihtiyacı! Düzenli kan bağışçısı olalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım. Yardımseverlik kanımızda var” sloganı ile düzenlediği kan bağışı kampanyasına katılarak duyarlı bir davranıuş sergiledi.

Büyükşehir Ulaşım A.Ş.’nin ikinci kez destek verdiği kampanya Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Tesisleri’nde gerçekleşti. Kampanyaya yoğun ilgi gösteren Büyükşehir Ulaşım A.Ş. personeli büyük takdir topladı.

Öte yandan Ulaşım A.Ş’de çalışan başarılı personel için ödül töreni düzenlendi. Gerek otobüslerde sürücü olarak çalışan gerekse şirket içinde başarılı performanslarıyla dikkat çeken personele ödülleri Büyükşehir Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Turgut Özkan tarafından verildi. Çalışanlara teşekkür eden Özkan, Büyükşehir Ulaşım AŞ. Ailesi olarak Denizli halkına güler yüzle hizmet vermeye devam ettiklerini vurguladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir