• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Cumhuriyet Üniversitesi’nde “İŞKUR Kampüste“ etkinliği yapıldı

Cumhuriyet Üniversitesi’nde “İŞKUR Kampüste“ etkinliği yapıldı

İŞKUR ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi iş birliği ile üniversite içerisinde Sivas Kariyer Günleri etkinliği yapıldı.

İŞKUR İl Müdürlüğü ile Cumhuriyet Üniversitesi işbirliğinde hazırlanan Sivas Kariyer Günü, İŞKUR Kampüste etkinliği Üniversite içerisinde yapıldı. Etkinliğe Vali Vekili Yeliz Yıldızhan, İŞKUR İl Müdürü Hikmet Canpolat, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız, bazı kamu kurum, kuruluşlarının temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlik kapsamında üniversite yerleşkesi içinde bilişim ve teknoloji firmalarının stant açtığı kariyer günlerine katılan çok sayıda öğrenci, stantları gezerek okudukları bölümle ilgili firmaları tanıma imkanı buldu. Ayrıca öğrenciler ilgili oldukları firmalara iş-staj başvurusu yaptı. Etkinlikte iş ve meslek danışmanları tarafından gün boyunca öğrencilere iş arama becerileri, özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri konularında eğitimler verildi. Sivas Kariyer Günü, İŞKUR Kampüste etkinliğinin son programında ise özel bir şirkette yönetici olan Gökhan Eker ve Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Nail Uslu’nun sunumları yer aldı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir