• DOLAR
  5,9501
  %0,12
 • EURO
  6,5636
  %0,15
 • ALTIN
  302,12
  %0,60
 • BIST
  7,7725
  %0,01
Cumhurbaşkanının açıklamalarına İran’dan destek geldi

Cumhurbaşkanının açıklamalarına İran’dan destek geldi

İran Dışişleri Bakanı Sözcüsü yapmış olduğu açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Irak’la ilgili söylediklerine destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak’taki gösterilerin İran’a taşınmak istendiğini belirtmişti. Bu açıklamayı destekleyen İran Dışişleri Bakanı Sözcüsü; Birtakım gizli ellerin Irak’ta meydana gelen olayların İran’a taşınması için uğraştıklarını belirtti.

İran Dışişleri Bakanı Sözcüsü olan Abbas Musevi; haftalık basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Diplomasiye oldukça fazla bir şekilde fırsat verdiklerini belirterek; Sayın Erdoğan’ın Irak’taki olayların İran’a taşınmasına dair açıklamalarına destek verdiğini belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir