• DOLAR
  5,7713
  %-0,12
 • EURO
  6,3574
  %-0,11
 • ALTIN
  270,54
  %-0,17
 • BIST
  103.972
  %0,83
Cumhurbaşkanı’ndan YHT’yi erken bitirme sözü

Cumhurbaşkanı’ndan YHT’yi erken bitirme sözü

Sivas’ta, Sivas Kongresi’nin 100.yıl etkinliklerine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çalışmaları devam eden Sivas-Ankara yüksek hızlı tren projesinin Ramazan’a kadar tamamlanması konusunda Sivas halkına söz verdi. Bu konuda Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan’a talimat vererek bu saatten sonra top sende dedi.

CUMHURBAŞKANI’NDAN YHT’Yİ ERKEN BİTİRME SÖZÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YHT projesinin zamanında bitilmesi konusunda Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan’a talimat verdi. Sivas’a, Sivas Kongresinin 100. Yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada AK Parti teşkilatları ile bir toplantı yaptı. Burada partililere konuşan Erdoğan, Sivas’ın Cumhuriyet’in temellerinin atılmasında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti. Sivas’ta alınan manda ve himaye kabul edilemez düşüncesinin günümüzde de aynen kabul edildiğini belirten Erdoğan, bölücülere karşı vatanın bölünmeyeceğini ve bir bütün olduğunu haykırmamız gerekir diye ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir