• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Cumhurbaşkanı Sivas’ta 100 Milyon birinci fidanı dikecek

Cumhurbaşkanı Sivas’ta 100 Milyon birinci fidanı dikecek

Sivas’ta son 15 yıl içerisinde 100 milyon fidan dikildiğini açıklayan Sivas Valisi Salih Ayhan; 100 milyon birinci fidanı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dikeceğini açıkladı.

Sivas Kongresi 100. Yıl etkinlikleri kapsamında Sivas şehrine gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Sivas’taki 100 milyon birinci fidanın dikimini gerçekleştirecek. 4 Eylül Çarşamba Günü itibariyle Sivas’a gelecek olan Recep Tayyip Erdoğan; 100 milyon birinci fidanı Sivas kentinin ortasına dikecek.

100. yıl etkinliklerine dair bilgi veren Sivas Valisi Salih Ayhan; Buruciye Medresesi’nde bir basın toplantısı düzenledi. Düzenlediği basın toplantısında 8. Sivas Kitap Günleri’ne dair de açıklamalarda bulunan Ayhan; bu senenin oldukça harekeli ve bereketli bir yıl olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanının Sivas’ı ziyaret ederek heyecanlarına ortak olmasının heyecanlarında zirve yapmasını sağladığını belirten Ayhan; Cumhurbaşkanına teşekkür etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir