Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gabar terörle değil, petrol zenginliğiyle anılacak’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gabar terörle değil, petrol zenginliğiyle anılacak’
16:00 - Mayıs 5 2023 Cuma

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Her şeyden önce Van’ı terör örgütlerinden kurtardık. Terör örgütlerinin başını inlerinde de ezdik. Bize güvenin, kulunuza bile ilişemezler.

Kardeşlerim, devletinize güvenin, bize güvenin, huzurunuza ve namusunuza göz diken terör örgütü bir daha kılınıza bile ilişemeyecek.

Bundan sonra Gabar terörle anılmayacak, bundan sonra Gabar, o bölgede ayrı bir petrol zenginliğiyle anılacak.

GABAR PETROL ZENGİNLİĞİYLE ANILACAK

Bundan sonra Gabar terörle anılmayacak, bundan sonra Gabar, o bölgede ayrı bir petrol zenginliğiyle anılacak.

DİYARBAKIR ANNELERİ

Diyarbakır annelerinin acısını biliyorsunuz değil mi? 15-16 yaşındaki kızlarımızı Kandil’e kimler kaçırdı?

Kürt kardeşlerimin de hakkını, hukukunu en geniş manada kullanabileceği demokratik zemini biz kurduk.

VAN’A YAPILAN YATIRIMLAR

Tüm şehirlerimiz gibi Van’ın da kalkınma eksiklerini yine biz tamamladık. 21 yılda, 96 milyar liralık kamu yatırımını Van’a yaptık. Şimdi bunu katlayarak artıracağız..

‘DİŞE DİŞ KANA KAN’ TEPKİSİ!

CHP burada miting yapabilir miydi? CHP’ye desteklerini “dişe diş kana kan” diye ifade edenin derdi Van olabilir mi? Bu ülkenin başına bir CHP’li getirmek için karşınıza geldiklerinde onlara bunun hesabını sormayacak mısınız?

AK Parti’nin kitabında LGBT yok. Çünkü biz ailenin kutsiyetine inanıyoruz. Ailelerimize leke sürülmesini asla kabul etmiyoruz. Aile düzenlemesiyle leke sürülmesini kabul etmiyoruz. Cumhur İttifakı’nın kitabında LGBT yok.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Hiç getirdikleri bir şey yok, hiçbir zaman da getirmeyecekler bunu bilin. Çünkü biz birileri gibi köken ve mezhep ayırımcılığı değil eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz.

Onun görevi sadece mutfakta video çekmek.

Masa müzakere masası olmaktan çıktı. Herhangi bir menzili olmadığı için ne tarafa iterseniz o tarafa gidiyor. Direksiyonda Kılıçdaroğlu gözüküyor ama değil. Görevi mutfakta video çekmek sahnede kalp yapmak.

85 milyon vatandaş, tarihinin en güvenli, huzurlu, rahat, müreffeh dönemini yaşarken, Türkiye’yi eski karanlık günlerine döndürmenin kime faydası var?

(Millet İttifakı) Geçmişlerini ve kendilerini inkar pahasına düşmüşler Kılıçdaroğlu’nun peşine, nereye doğru gittiklerini bile bilmiyorlar. 

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi