• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Sivas’ta final haftasına giren öğrencilere sıcak çorba desteği

Sivas’ta final haftasına giren öğrencilere sıcak çorba desteği

Final sınavlarını başarılı bir şekilde vererek memleketlerine dönmeye hazırlanan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine sıcak çorba ikramı yapıldı.

2 yıldır sınav haftalarında bir gelenek haline gelen çorba ikramıyla ilgili konuşan Üniversite Rektörü Alim Yıldız sabahları da öğrencilere çay ve simit ikramında bulunduklarını söyledi. Üniversiteye çeşitli kurumların yardımıyla çorba ikramının yapılabildiğini belirten Alim Yıldız, bugün öğrencilere verilen çorbanın Sivas Belediye Başkanlığı tarafından gönderildiğini hatırlatarak Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e teşekkür etti.

Yapılan çorba ikramı esnasında üniversite öğrencilerini ziyaret eden Hilmi Bilgin de etkinlikle ilgili açıklama yaptı. Öğrencilerin eğitimine en ufak bir katkı yapmanın bile büyük önemi olduğunu söyleyen Hilmi Bilgin, öğrencilere final sınavlarında başarılar diledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir