• DOLAR
  5,9248
  %-0,04
 • EURO
  6,5422
  %0,04
 • ALTIN
  284,66
  %0,04
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Çocuklar buldukları cüzdanı belediyeye teslim etti

Çocuklar buldukları cüzdanı belediyeye teslim etti

Amasya’nın Merzifon Belediyesinin ’Gezici Sokak Tiyatrosu’nu izleyen çocuklar, izlemlerini gerçek hayatta uygulamaya başladılar. Sokakta buldukları cüzdanı çocuklar belediye’ye teslim etti.

Tematik oyunlar sergileyen ve içerisinde “Cüzdan bulursak ne yapmalıyız?” konulu bir oyunun da yer aldığı Merzifon Belediyesinin Gezici Sokak Tiyatrosu’nu izleyen çocuklar, bu etkinlikten feyiz alarak buldukları cüzdanı sahibine teslim edilmesi için belediyeye götürdü.

Cüzdanın içerisini karıştırmadan getirdiklerini söyleyen Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, “Çocuklarımızın üzerinde projemizin bu kadar etkili olması bize büyük gurur ve mutluluk verdi. Örnek davranışları için kendilerine hediye takdiminde bulunduğumuz yavrularımıza teşekkür ediyor, gözlerinden öpüyorum” diye konuştu. Başkan Kargı, çocukları örnek davranışlarından dolayı ödüllendirdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir