• DOLAR
  5,9247
  %-0,17
 • EURO
  6,5709
  %-0,16
 • ALTIN
  296,40
  %-0,34
 • BIST
  7,7791
  %0,46
Sivas’ın en iyi Belediye Başkanı Çiftçi oldu

Sivas’ın en iyi Belediye Başkanı Çiftçi oldu

İnternet üzerinden yapılan ve Sivas’ın En’lerinin oylandığı yarışmada En iyi belediye başkanı olarak Sivas’ın Gürün İlçesi Belediye Başkanı Nami Çiftçi seçildi.

Sivas’ın En iyi Belediye Başkanı Çiftçi Oldu

Sivas’ta internet üzerinde yapılan oylama ile Sivas’ın en iyi belediye başkanı olarak Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi seçildi. Yapılan bu oylamada 35 farklı mesleğin en’leri belirlendi. Sivas’ın enleri arasına girmeyi başaranlar için İstanbul’da bir program düzenlendi ve birinci olanlara programda ödülleri verildi. Oylama Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleri ile gerçekleştirildi. En iyi belediye başkanı ödülünü alan Çiftçi bu ödülü kendilerine layık gören vatandaşlara ve İstanbul’daki Vakıf ve Köy Derneklerine, yarışmayı düzenleyenlere teşekkür etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir