• DOLAR
  5,7451
  %0,13
 • EURO
  6,3234
  %0,06
 • ALTIN
  270,20
  %0,03
 • BIST
  104.828
  %0,82
ÇEDAŞ, Tokat’ta Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

ÇEDAŞ, Tokat’ta Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.tarafından Tokat’ta muhtarlara yapılan çalışmalar ve verilen hizmetlerle ilgili bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. Tokat’ta muhtarlarla bir araya ÇEDAŞ yetkilileri Tokat’taki çalışmaları anlatırken bu ildeki elektrik sorunlarını da ele aldılar.

ÇEDAŞ, Tokat’ta Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım ve Tokat İl İşletme Müdürü Özgür Alpaslan’ın da katıldığı toplantı 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında yapıldı. Toplantıda Tokat’taki alt yapı yenileme çalışmalarına 32 milyon TL kaynak aktarıldığını ve bu çalışmalardan sonra Tokat’ta meydana gelen elektrik arızalarında %31,7 oranında iyileşme olduğu açıklandı. Toplantıda muhtarlara hitap eden ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, 2010 yılından beri daha kaliteli hizmet sunma adına yatırımlarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. Kıvılcım, muhtarlar ile oluşturdukları WhatsApp Muhtar Grupları sayesinde anlık olarak tüm istek ve şikayetlerin kendilerine iletildiğini ve bu sayede vatandaşa daha hızlı hizmet sunduklarını ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir