• DOLAR
  5,7713
  %-0,12
 • EURO
  6,3574
  %-0,11
 • ALTIN
  270,54
  %-0,17
 • BIST
  103.972
  %0,83
ÇEDAŞ çalışanları kan bağışında bulundu

ÇEDAŞ çalışanları kan bağışında bulundu

ÇEDAŞ; ‘’Enerjimizle Türk Kızılay’ının Yanındayız’’ sloganı çerçevesinde farkındalık etkinliğine imza attı. Bu kapsamda ÇEDAŞ çalışanları da bu etkinliğe kan bağışı desteğinde bulundu.

Sivas başta olmak üzere Tokat ile Yozgat şehirlerinin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılayan Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. sorumluluk kampanyalarına imza atıyor. Bu kampanya kapsamında Kızılay’a kan bağışında bulunan firma çalışanları; önemli bir sosyal sorumluluğu da yerine getirmiş oluyor.

Enerjimizle Türk Kızılay’ının Yanındayız sloganı çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlik; Kızılay Sivas Şubesi Genel Müdürlük binasında gerçekleştirildi. Kan bağışı kampanyasına şirket çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği belirtilirken; firma yetkilileri bu etkinliği bir sosyal sorumluluk olarak gördüklerini belirtti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir