• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Çavuşoğlu’ndan Barış Pınarı Harekatı adına önemli açıklamalar

Çavuşoğlu’ndan Barış Pınarı Harekatı adına önemli açıklamalar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Barış Pınarı Harekatı ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla başlamıştır dedi. Bu harekat ile tarihe geçen bir adım atıldığını açıklayan Çavuşoğlu askerimizin sahada moralinin çok iyi olduğunu söyledi.

Çavuşoğlu: Barış Pınarı Harekatı Tarihe Geçen Bir Adımdır

Bir televizyon programında sorulan soruları cevaplayan ve gündem hakkında açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye’nin başlattığı harekata bazı tepkilerin kendileri için sürpriz olduğunu ve bu kadar çok PKK sevdalısı olduğunu bilmediklerini açıkladı. Türkiye’nin sınırlarının güvenliğinin korunması endişesinin bulunduğunu ve bu endişeyi anlayan ülkelerin çözümlerinin ne olduğunu soran Çavuşoğlu harekat bölgelerinde yaşayan sivillerin ordumuzu memnuniyetle karşıladığını söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir