• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Büyükşehirden özel öğrencilere spor malzemesi hediyesi

Büyükşehirden özel öğrencilere spor malzemesi hediyesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerin forma talebini geri çevirmedi. Eğitim merkezinin futbol takımına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından armağan edilen forma, çanta ve futbol topundan oluşan set, Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Aslan tarafından takdim edildi.

Demirci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerin Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden talep ettikleri forma isteği geri çevrilmedi. Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerin oluşturduğu 9 kişilik futbol takımına, Manisa Futbol Kulübü’nün forma, çanta ve toplarından hediye edildi. Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Aslan, Büyükşehir Belediyesi Demirci Hizmet Binası’nda konuk ettiği Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mustafa Bakır ve öğrencilere, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gönderdiği Manisa Futbol Kulübü formaları ile birlikte çanta ve futbol toplarını takdim etti.

Formalarını alan ve büyük sevinç yaşayan Demirci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, forma taleplerini geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Formaları mücadele edecekleri turnuvalarda gururla giyeceklerini ifade eden özel öğrenciler, taleplerini kısa sürede çözüme kavuşturan Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Aslan’a da teşekkür ederek, oynayacakları maçlara davet etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir