Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Belli Oldu!

Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Belli Oldu!
23:37 - Kasım 14 2021 Pazar

Büyük Birlik Partisi’nin Sivas İl Başkanlığı görevine Ahmet Polat seçildi. 11. Olağan Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Ahmet Polat, teşekkür konuşması yaptı!

Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut’un BBP Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi sonrasında Sivas’ta il başkanlığı seçimi yapıldı. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongrede aday olan Ahmet Polat; 214 oyla yeni il başkanı olmaya hak kazandı.

11. Olağan Kongreye; Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri olan Üzeyir Tunç’la Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut da katışım gösterdi. Çok sayıda Büyük Birlik Partilinin de katılım gösterdiği kongre Kuranı Kerim okunmasıyla başladı. Yapılan oylama neticesinde toplamda 372 delegenin 214’ünün oyunu alan Ahmet Polat; Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanlığına seçildi.

Seçilmesinin ardından teşekkür konuşması yapan Ahmet Polat; ‘’ Biz hükümetin bir ortağı değiliz’’ şeklinde bir açıklama yaptı. İnandıkları değerleri yüksek dille seslendirmeye devam edeceklerini vurgulayan Ahmet Polat; Sivas’ta yaptıkları kongrenin önemli olduğunu da ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi