• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Burun Estetiği Sağlıklı Yaşam İçin Gerekli

Burun Estetiği Sağlıklı Yaşam İçin Gerekli

Medicana Sivas Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak görev yapan Öğr. Üyesi Dr. Adnan Ekinci, estetik burun ameliyatının görüntünün güzelleşmesinin yanında yaşam kalitesini arttırdığını söyledi.

Burun Estetiği Sağlıklı Yaşam İçin Gerekli

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Öğr. Üyesi Dr. Adnan Ekinci, genellikle estetik amaçla yapıldığı düşünülen burun ameliyatlarının aslında burun içindeki bazı sorunların giderilmesi amacı ile yapıldığını söyledi. Burun içinde hava almayı engelleyen kıkırdak ve kemik gibi engellerin bu ameliyatlar ile giderildiğini söyleyen Ekinci bu ameliyatlar sonrasında kişilerin çok daha iyi nefes aldıkları için yaşam kalitesini arttırdığını belirtti. Öğr. Üyesi Dr. Adnan Ekinci, burun ameliyatlarında yaş sınırının 18 olduğunu ve kişinin yüzünün gelişimin tamamlanmasını bekledikten sonra burun estetiği ameliyatı yaptıklarını ifade etti. Lokal anestezi imkanı ile ameliyatların çok kısa sürede yapıldığını ve çok hızlı bir iyileşme sürecine girildiğini belirten Dr. Adnan Ekinci, tam olarak burnun yeni şeklini almasının ise 6 aya yakın süreceğini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir