• DOLAR
  5,6997
  %-0,69
 • EURO
  6,3174
  %-0,64
 • ALTIN
  269,89
  %-0,62
 • BIST
  107.529
  %0,64
Burun ameliyatı korkusuna son!

Burun ameliyatı korkusuna son!

Piezo rinoplasti tekniğinin burum ameliyatı korkusu bulunanların imdadına koşuyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı olan; Dr. Öğr. Üyesi Adnan Ekinci, bu yöntemin burun ameliyatı korkusunun yenilmesinde etkili olduğunu belirtti.

Burun ameliyatı korkusuna son

Medicana Sivas Hastanesi bünyesinde yer alan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr.Öğr. Üyesi Adnan Ekinci; Piezo rinoplasti tekniğinin ultrasonik ses dalgalarının titreşimlerinden yararlandığını belirtti. Bu tekniğin burun ameliyatı korkusu yaşayanların bu korkularını yenmelerinde faydalı olduğunu belirten Ekinci, bu teknikte doku, cilt ve damar bölgelerinde hasarın da olmadığını açıkladı.

Piezo cihazı sayesinde Piezo rinoplastik tekniğinin başarılı bir şekilde yapılabildiğini açıklayan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Adnan Ekinci; bu tekniğin ameliyat sonrasında da önemli kazanımları sunduğunu belirtti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir