Sivas Haberler

Bunlar Masaj Yapan Oğlaklar

Sivas’ta hayvancılık yapan Serkan Çakar adlı kişi günün yoğunluğunu oğlaklarına masaj yaptırarak atıyor.

Bunlar Masaj Yapan Oğlaklar
94 Okundu
15 Mart 2019 - 14:02

Sivas’ta hayvancılık yapan Serkan Çakar adlı kişi günün yoğunluğunu oğlaklarına masaj yaptırarak atıyor.

Sivas’ta hayvancılık yapan Serkan Çakar gün içerisinde yaptığı işlerin vermiş olduğu yorgunluğunu çok eğlenceli bir yöntemle gideriyor. Serkan Çakar, güne erken saatlerde iş yaparak başlıyor ve akşam geç saatlere kadar da bu iş yoğunluğu devam ediyor. Bütün keçilerle ve oğlaklarla ilgilenen ve onların bakımını yapan Çakar bu işleri yaparken oldukça yoruluyor. Çakar’ın çok çalışmaktan vücudunun çeşitli yerlerinde ağrılar oluşuyor. Bu ağrıları özenle büyüttüğü oğlaklar masaj yaparak gideriyor. Çok sayıda oğlağın bulunduğu kısma geçip yere yüz üstü uzanan Çakar, sırt bölümünde oluşan ağrıların oğlakların sırtında tepinmesi ile geçtiğini söylüyor. Çakar, ‘Gıdık Masajı’ adını verdiği bu masaj çeşidiyle hem eğleniyor hem yorgunluğunu gidermiş oluyor. Masaj yaptırdığı anları cep telefonu ile kaydederek sosyal medyada paylaşan Çakar’ın bu görüntüleri izleyenler tarafından beğeni alıyor.

Hayvancılıkla uğraşan Serkan Çakar, gün içinde beden olarak çok fazla çalıştıklarını ve yorulduklarını ifade ederek, “Stres ve yorgunluğumuzu atmak için bazen oğlakların aralarına gelip oturuyoruz. Onlar da bize çok alışık. Üstümüze başımıza atlayıp zıplıyorlar. O arada biz anlıyoruz oyun istiyorlar, yatıyoruz sırtımıza çıkıp masaj yapıyorlar. Sosyal ortama video atmıştık, çok izlendi baya bir beğeni toplandı. Kimisi çok hayret etti kimisi farklı karşıladı. Çok sevenler de oldu. İlginç olduğunu düşünüyorlar. İsteyen olursa gelsin masaj yaptırabilirler. Oğlaklarla bizim aramızda bir bağ oluştu. Bize çok alışkınlar. Kendilerini sevdirmek için her şeyi yapıyorlar” dedi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Son Gönderiler Cenk Akarsu (Tümü)

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store