• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Bunlar Masaj Yapan Oğlaklar

Bunlar Masaj Yapan Oğlaklar

Sivas’ta hayvancılık yapan Serkan Çakar adlı kişi günün yoğunluğunu oğlaklarına masaj yaptırarak atıyor.

Sivas’ta hayvancılık yapan Serkan Çakar gün içerisinde yaptığı işlerin vermiş olduğu yorgunluğunu çok eğlenceli bir yöntemle gideriyor. Serkan Çakar, güne erken saatlerde iş yaparak başlıyor ve akşam geç saatlere kadar da bu iş yoğunluğu devam ediyor. Bütün keçilerle ve oğlaklarla ilgilenen ve onların bakımını yapan Çakar bu işleri yaparken oldukça yoruluyor. Çakar’ın çok çalışmaktan vücudunun çeşitli yerlerinde ağrılar oluşuyor. Bu ağrıları özenle büyüttüğü oğlaklar masaj yaparak gideriyor. Çok sayıda oğlağın bulunduğu kısma geçip yere yüz üstü uzanan Çakar, sırt bölümünde oluşan ağrıların oğlakların sırtında tepinmesi ile geçtiğini söylüyor. Çakar, ‘Gıdık Masajı’ adını verdiği bu masaj çeşidiyle hem eğleniyor hem yorgunluğunu gidermiş oluyor. Masaj yaptırdığı anları cep telefonu ile kaydederek sosyal medyada paylaşan Çakar’ın bu görüntüleri izleyenler tarafından beğeni alıyor.

Hayvancılıkla uğraşan Serkan Çakar, gün içinde beden olarak çok fazla çalıştıklarını ve yorulduklarını ifade ederek, “Stres ve yorgunluğumuzu atmak için bazen oğlakların aralarına gelip oturuyoruz. Onlar da bize çok alışık. Üstümüze başımıza atlayıp zıplıyorlar. O arada biz anlıyoruz oyun istiyorlar, yatıyoruz sırtımıza çıkıp masaj yapıyorlar. Sosyal ortama video atmıştık, çok izlendi baya bir beğeni toplandı. Kimisi çok hayret etti kimisi farklı karşıladı. Çok sevenler de oldu. İlginç olduğunu düşünüyorlar. İsteyen olursa gelsin masaj yaptırabilirler. Oğlaklarla bizim aramızda bir bağ oluştu. Bize çok alışkınlar. Kendilerini sevdirmek için her şeyi yapıyorlar” dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir