• DOLAR
  5,7838
  %-0,09
 • EURO
  6,4654
  %0,24
 • ALTIN
  273,26
  %-0,12
 • BIST
  7,7961
  %2,13
Bu Kedi gerçekten nankör

Bu Kedi gerçekten nankör

Sivas’ta bir kedi hayatını kurtaran kişiyi tırmaladı. Kedinin hayatını kurtaran kişi günün kahramanı olurken kedi ise nankörlüğü ile dikkat çekti.

Sivas merkezde Örtülüpınar Mahallesi Reşat Şemsettin Sokak’ında meydana gelen olayda Murat Durak isimli bir kişi kedinin yol üzerinde nefes alamadığını ve kıvrandığını gördü. Boğulmakta olan kediyi alan Durak kediye masaj yaparak boğazına takılan kemik paçasını çıkardı. Boğulmaktan kurtulan kedinin kurtarıcısına tepkisi ise sert oldu. Durak’a saldırarak tırmayalan nankör kedi olay yerinden hızlı bir şekilde uzaklaştı. Yaşanan bu anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Kedinin yaptığı bu nankörlük izleyenlerin dikkatini çekti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir