• DOLAR
  5,9230
  %0,08
 • EURO
  6,5824
  %0,19
 • ALTIN
  296,45
  %-0,40
 • BIST
  7,7318
  %0,42
Bodrum’da rap rüzgarı

Bodrum’da rap rüzgarı

Bodrum’da sahne alan ünlü rapçi Norm Ender söylediği rap şarkılarla yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Bodrum’da sahne alan Norm Ender için yüzlerce kişi tren beache akın etti. Denizin ve sahil tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler Norm Ender ile coştu. Yalıkavak tren beachi dolduran tatilciler bazı rap şarkılara eşlik etmeye çalıştı. Söylediği rap şarkılarla unutulmaz bir gün yaşatan Norm Ender yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Yalıkavak tren beach sahilinde denize girenler denizden çıkıp konsere katıldı. Rap şarkılara doyan tatilciler Norm Ender’in bol bol fotoğrafını çekip sosyal medyadan paylaştı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir